Jusufi

Jusufi смотреть последние обновления за сегодня на .

JUSUFI a.s 44- Video

131757
743
10
00:52:37
25.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

Jusufi u bo MAGAR e Gafi MAJMUN - GAFI VS JUSKI - Loje me denime!

89888
4369
256
00:23:15
11.09.2022

Nëse ju ka pëlqyer kjo video klikoni buttonin Like dhe shikoni më shumë këtu: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Shikoni vlogat me te fundit ketu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

Challenge Jusufi ka me dal n`TOP 10 n`CS:GO

129394
1808
00:13:01
25.01.2018

(Klikoni te kto linkat per me downloadu Applikacionin): Faleminderit eSports Upcomer për sponsorizimin e kësaj video! Shikoni aplikacionin e tyre, është një domosdoshmëri për ne tifozët e Ekipeve Link : Android: 🤍 iOS: 🤍 = Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍 Subscribe : 🤍 - Sponzor : Telcomm Fiber Internet Facebook : 🤍 Website : 🤍 Adresa : Mbreti Zog nr.61 Prizren KOSOVË 044-217-401

JUSUFI a.s 39- Video

75686
408
7
00:54:59
25.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

Krejt Jusufi i pat fajet per ket humbje ne Fortnite DUO Gafi & Juski

60402
3998
199
00:14:10
22.09.2022

Nëse ju ka pëlqyer kjo video klikoni buttonin Like dhe shikoni më shumë këtu: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Shikoni vlogat me te fundit ketu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

-Jusufi Shan Ne Live Te KosovaGaming TV-

215394
1466
143
00:00:56
03.05.2018

#Subscribe 🤍 | New video Tayna | JUSUF KAVECI KOSOVA GAMING TV GAFI

JUSUFI a.s 20- Video

28228
124
0
00:55:11
24.02.2018

Jusufi u bo NERVOZ qe e Fitova ne CS:GO HAHAHAHA!!!

81260
5459
319
00:14:19
28.08.2022

Nëse ju ka pëlqyer kjo video klikoni buttonin Like dhe shikoni më shumë këtu: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Shikoni vlogat me te fundit ketu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

U bo nervoz Jusufi ne GTA 5 ja filloj mem rreh HAHAHAHA!!!

74623
5691
194
00:21:24
14.09.2022

Nëse ju ka pëlqyer kjo video klikoni buttonin Like dhe shikoni më shumë këtu: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Shikoni vlogat me te fundit ketu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

JUSUFI a.s 26- Video

49288
242
4
00:56:32
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

JUSUFI a.s 10 - Video

22961
102
3
00:47:54
15.02.2018

Filma- Movie

JUSUFI a.s 45- Video

52191
350
8
00:55:01
25.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

JUSUFI a.s 12 - Video

39185
160
1
00:51:41
15.02.2018

Filma - Movie

JUSUFI a.s 30- Video

37027
168
3
00:53:14
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma- Movie

Jusufi deshti mi Hanger 10 Hamburgera & Po du me ble Veturen BMW x5 2020 !!!

947140
10616
1667
00:23:23
28.09.2020

╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Nëse ju ka pëlqyer kjo video, shikoni më shumë këtu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

Mboni nervoz Jusufi, e kapa per Fyti me ja nxon frymen Ne Pishine

1306352
25143
527
00:20:11
26.06.2021

► Merrni aplikacionin e kontrollit prindëror FamiSafe falas: 🤍 ► Mësoni më shumë rreth FamiSafe: 🤍 ► FamiSafe është një aplikacion i fuqishëm dhe i plotë për prindërit për familjet. ► Karakteristika e saj e re Historia e TikTok lejon prindërit të monitorojnë historinë e videove se qka kan shiku fëmijët ne TikTok, përfshirë përshkrimet e videos, hashtags, miniaturat, ndikuesit e TikTok dhe kohën e kaluar. #famisafe #tiktokparentalcontrol #parentalcontrol ► Kinguin: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Nëse ju ka pëlqyer kjo video, shikoni më shumë këtu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

JUSUFI a.s 25- Video

36198
162
0
00:56:13
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

RAGMI JUSUFI - Knaqu pa mu (2021 cover)

17338
309
34
00:04:05
28.08.2021

Per dasmat e juaja na kontaktoni 0038971778591 respekt per gjith juve qe na ndegjoni e na respektoni nga MENSUR KADRIU 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍

JUSUFI a.s 14- Video

31117
156
2
00:42:48
15.02.2018

Filma - Movie

I Blejtem 2 Kerra Un e Jusufi ne GTA 5 - Kush i ka Bo Sport me Mire ???

1146589
9667
3871
00:21:45
08.05.2020

╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Nëse ju ka pëlqyer kjo video, shikoni më shumë këtu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

Artan Jusufi - Gurbeti 🇦🇱🇽🇰 █▬█ █ ▀█▀

5724865
13897
704
00:03:39
08.07.2019

🤍 Artan on Social Media: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Artan Jusufi: 🤍 © 2019 Artan Jusufi. All Rights Reserved. #artanjusufi #gurbeti #kosove

JUSUFI a.s 22- Video

30164
144
0
00:51:13
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma-Movie

Jusufi osht Hacker, ndersa Gafi u bo NOOB !!

637157
14871
569
00:25:48
24.01.2021

► Kinguin : 🤍 ► Klikoni Butonin Join per mu kon Shok me Gafin! : 🤍 ► Perdoreni Kodin ne ITEM SHOP n`Fortnite : GAFII04 ► eShark : 🤍 ► Business inquiries : gafigaming1🤍gmail.com ► Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍

Historia me e bukur ne bote! Jusufi a.s pjesa e dyte! Endrra e mbretit qe alarmoi mbare boten!

49611
977
40
00:21:23
30.01.2020

Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

JUSUFI a.s 29- Video

36118
167
5
00:55:34
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

JUSUFI a.s 24- Video

32699
143
0
00:56:27
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma-Movie

JUSUFI a.s 18- Video

29768
120
1
00:56:08
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma-Movie

Jusufi ja filloj me kajt kur e pa se qfar Befasije ja kom bo HAHAHAHA !!!

898628
13567
917
00:11:29
12.01.2021

╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Nëse ju ka pëlqyer kjo video, shikoni më shumë këtu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

Jusufi mka thir n`Telefon me bo Video - GTA 5 Shqip

670222
8900
00:15:00
11.01.2018

Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍 Subscribe : 🤍 - Sponzor : Telcomm Fiber Internet Facebook : 🤍 Website : 🤍 Adresa : Mbreti Zog nr.61 Prizren KOSOVË 044-217-401

Jusufi u Merzit Shum se e ka LON FEMRA !!!

283889
5661
1322
00:13:02
23.05.2020

► Muzika : Liano - Qysh po Nihesh : 🤍 ► Perdoreni Kodin ne ITEM SHOP n`Fortnite : GAFII04 ► Twitch : 🤍twitch.tv/gafi04 ► Business inquiries : gafigaming1🤍gmail.com ► Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍 Subscribe : 🤍 Behu Member : 🤍

Jusufi u Bo Vrasës në MINECRAFT #1

447569
7097
840
00:49:01
31.03.2020

► Perdoreni Kodin ne ITEM SHOP n`Fortnite : GAFII04 ► Twitch : 🤍twitch.tv/gafi04 ► Business inquiries : gafigaming1🤍gmail.com ► Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍 Subscribe : 🤍 Behu Member : 🤍

JUSUFI a.s 23- Video

29342
119
2
00:57:53
24.02.2018

JUSUFI a.s Filma-Movie

Hamza edhe Jusufi jon dhi prej tutes !Horor ne Fortnite !

376997
3297
187
00:18:54
14.12.2019

Instagram 🤍 Subscribe ne 2 channela te mi 1. MECI & HAMZA 🤍 2 MECI LIVE 🤍

Gafi APO Jusufi ? "Jena rre me Jusufin HAHAHA"

307606
4838
242
00:14:04
20.10.2020

► Kinguin : 🤍 ► Channeli i Buces : 🤍 ► Klikoni Butonin Join per mu kon Shok me Gafin! : 🤍 ► Perdoreni Kodin ne ITEM SHOP n`Fortnite : GAFII04 ► eShark : 🤍 ► Business inquiries : gafigaming1🤍gmail.com ► Subscribe per me shumë video - Facebook : 🤍 Instagram : GAFI_GAMING - 🤍

Me fitoj Jusufi me ne fund & Ma dha DENIMIN me shetit me BMW!!!

66935
3659
161
00:15:15
13.09.2022

Nëse ju ka pëlqyer kjo video klikoni buttonin Like dhe shikoni më shumë këtu: 🤍 ╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Shikoni vlogat me te fundit ketu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

JUSUFI a.s 13 - Video

28562
121
0
00:49:55
15.02.2018

Filma - Movie

ARTAN JUSUFI - Ne vetmij

4353591
10239
735
00:04:38
22.12.2019

🤍 Music: Artan Jusufi Sazz:Artan jusufi Ud:Artan jusufi COVER:Vll ABAZI Video: FMX Production Artan on Social Media: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Artan Jusufi: 🤍 © 2019 Artan Jusufi. All Rights Reserved. #artanjusufi #tradhetia #dashuri

Ka met Jusufi ne BURG Ksaj Rradhe HAHAHAHA!!!

406030
6236
360
00:37:38
10.03.2019

╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗ ║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣ ╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣ ╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝ Nëse ju ka pëlqyer kjo video, shikoni më shumë këtu: 🤍 - • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍

JUSUFI a.s 41- Video

35929
204
1
00:55:38
25.02.2018

JUSUFI a.s Filma - Movie

JUSUFI a.s 8 - Video

14563
70
2
00:48:28
15.02.2018

Filma- Movie

Назад
Что ищут прямо сейчас на
jusufi комедии про любовь เตา relab пышная укладка на утюжок бекенд julianne hough elle magazine weapons videos pyszny przepis макс корж official fanpage déjame vivir Bim ixlos uz сергей лысенко монетизация на ютуб гатное Наруто моменты cheap bike build OpenCV and raspberry pi All By Myself